Siyah Duvar Kağıdı

Yaşam Tarzı Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 80 MB
  • Version 8.0
  • Dil Türkçe
  • Firma Helper Dev
Birbirinden güzel ve HD kalitesinde duvar kağıdınız olsun isterseniz Siyah Duvar Kağıdı mobil uygulamasına sahip olun.

Siyah duvar kağıdı, siyah beyaz resim ve koyu görüntü içeren telefonlar ve tabletler için Siyah Duvar Kağıdı mobil uygulamasını Android  cep telefonunuza ücretsiz olarak indirin. Uygulama içerisinde onlarca özel duvar kağıdına erişebilirsiniz. Duvar kağıtlarının her biri HD kalitesinde tasarlanmış olup tek bir çatı altında sizlere sunuluyor. 

Siyah duvar kağıdının çalışması için internet bağlantısına ihtiyaç duyulmaz, ancak duvar kağıtlarını başka bir arkadaşınıza göndermek için için internet bağlantısına ihtiyaç duyacaksınız. Özel çalışmalar doğrultusunda mobil cihazınızı süslemek isterseniz bu muhteşem duvar kağıtlarına sahip olabilirsiniz. Uygulama içerisinde yer alan her duvar kağıdını kullanabilirsiniz. 

İster mobil cihazınızın ekranında kullanın isterseniz de sosyal medyalarınıza yükleyin. Uygulamanın verileri artık sizindir. Siyah duvar kağıdının bazı reklamları var. Kendi cep telefonunuzu kişiselleştirmek için Siyah Duvar Kağıdı mobil uygulamasına sahip olun. Bir çok duvar kağıdı indirmek yerine tek bir uygulama ile bir çok içeriğe sahip olabilirsiniz. 

Siyah Duvar Kağıdı indir